Dom z drewna

Domy całoroczne to od zawsze jeden z głównych obszarów działalności naszej firmy. Jesteśmy nie tylko producentem domów z drewna ale również oferujemy gotowe projekty autorstwa naszych architektów, które prezentujemy w zakładce Aktualna oferta. Każdy z projektów może być modyfikowany, a nasza firma buduje również domy na podstawie projektów klienta. Oferujemy fachowe porady naszych architektów oraz pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę.

Wszystkie nasze domy powstają na nowoczesnych liniach produkcyjnych przez co możemy zaoferować najwyższą jakość i precyzję wykonania. Nasze wieloletnie doświadczenie w budowie domów pozwoliło nam dopracować stosowaną przez nas technologię w drobnych szczegółach. Drewno użyte do budowy domów posiada stosowne certyfikaty oraz opatrzone jest znakiem CE na drewno konstrukcyjne.

Domy drewniane mieszkalne powstają z bali z drewna suszonego komorowo o różnej grubości, czterostronnie struganego. Wykonujemy też domy szkieletowe. Ściany, stropy i dach domów całorocznych są standardowo izolowane wełną mineralną i dwoma warstwami folii. Wnętrze domów drewnianych może zostać wykończone deską obiciową lub płytą karton-gips, a następnie pomalowane na dowolny kolor, obłożone płytkami ceramicznymi, kamieniem, itp.

Zaletą domów drewnianych jest ich szybki czas prefabrykacji i montażu, wysoka energooszczędność oraz zdrowy klimat panujący we wnętrzu. Dom drewniany to doskonały wybór zarówno dla poszukujących tradycyjnego projektu, jak również nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dane firmy

DERVO Podlasze

Firma: Zwodzieckie 17, 17-200 Hajnówka, POLSKA

REGON 361110631 NIP 6030075750

00 48 726 490 969

dervo.podlashe@gmail.com

SKYLES Europe Ltd

Biuro: 66 Elmsworth Close, Bury St Edmunds, IP327LT, UK

Co. nu. 09817934

www.skyles.co.uk

00 44 74 3883 1915

skyles.europe@gmail.com